DK
Søg
Svømmeskolen
Svømmeskolens hold
Info til forældre
HEI facebook side
Konkurrence/Talent
Konkurrence- og talenthold
Aarhus Swim (AAS)
AAS facebook side
Tilmelding
Holdtilmelding
Ugeplan
Fripas/aktivitetspas
Event
AquaCamp - uge 27
AquaCamp - uge 32
Om os
Kontakt
Forening
Bestyrelsen
Instruktører
Halplan
Lukkedage
Kalender
Betingelser
Watery
Rabatkode til Watery.dk
Generalforsamling
Ukendt brugernavn/password
*
*
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Trænere
Alexander Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Teen (30)
Let øvede (16)
Let øvede (17)
Talent (31)
Voksen Undervisning (40)
Anna Cecilia Brøgger Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Fitness (58)
Begynder (05)
Let øvede (19)
Let øvede (20)
Plask & Leg (01)
Øvede (24)
Øvede (25)
Øvede-Teen (27)
Cassandra Weibrecht
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (09)
Begynder (11)
Plask & Leg (02)
Cathrine Friis Rossa
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ellen Husted Kjær
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (03)
Begynder (04)
Begynder (06)
Begynder (09)
Plask & Leg (02)
Esben Vinde
Beskrivelse
51947439
esbenvinde@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Styrketræning for unge (56)
Styrketræning for unge (57)
Frederik Friis Rossa
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Teen (30)
Josephine Liis Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (08)
Let øvede (12)
Let øvede (13)
Let øvede (18)
Plask & leg / barn + voksen (28)
Plask & leg / barn + voksen (29)
Øvede (23)
Lisa Gildsig
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Plask & leg / barn + voksen (28)
Plask & leg / barn + voksen (29)
Magnus Fogh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Styrketræning (52)
Styrketræning for unge (56)
Styrketræning for unge (57)
Styrketræning+Motionssvømning (54)
Voksen Undervisning (40)
Marie Storm Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathilde Bach Andreasen
Beskrivelse
25488075
ma@egaa-gym.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Let øvede (21)
Let øvede (22)
Øvede (26)
Rasmus Stoltenberg Gildsig
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Let øvede (14)
Let øvede (15)
Tage Svendsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Fitness (53)
Aqua-Fitness+Motionssvømning (55)
Styrketræning (52)
Styrketræning+Motionssvømning (54)
Tobias Højgaard Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpetræner
Albert Grove
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Alfred Østergaard Lorentzen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cassandra Weibrecht
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (09)
Begynder (11)
Plask & Leg (02)
Christian Holst
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ellen Husted Kjær
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (03)
Begynder (04)
Begynder (06)
Begynder (09)
Plask & Leg (02)
Freja Gade Thomadsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Freja Rohde
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Isabella Pallesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (11)
Isak Lund
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karen Slemming
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Klara K.M Müermann
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lea Vinther
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rasmus Stoltenberg Gildsig
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Let øvede (14)
Let øvede (15)
Signe Storm Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sigurd Lintrup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sille Chen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Søren Lodberg Rasmussen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vitus De Molade Kirkegaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Talent (31)
AAS Træner
Bjarne Kragh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marie Storm Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tobias Højgaard Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Livreddere
Alexander Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Teen (30)
Let øvede (16)
Let øvede (17)
Talent (31)
Voksen Undervisning (40)
Anna Cecilia Brøgger Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Fitness (58)
Begynder (05)
Let øvede (19)
Let øvede (20)
Plask & Leg (01)
Øvede (24)
Øvede (25)
Øvede-Teen (27)
Bjarne Robl
Beskrivelse
Bjarne koordinerer seniorsvømnings livreddere. 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Seniorsvømning (51)
Cathrine Friis Rossa
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederik Friis Rossa
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aqua-Teen (30)
Josephine Liis Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Begynder (08)
Let øvede (12)
Let øvede (13)
Let øvede (18)
Plask & leg / barn + voksen (28)
Plask & leg / barn + voksen (29)
Øvede (23)
Laura Fogh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lisa Gildsig
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Plask & leg / barn + voksen (28)
Plask & leg / barn + voksen (29)
Magnus Fogh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Styrketræning (52)
Styrketræning for unge (56)
Styrketræning for unge (57)
Styrketræning+Motionssvømning (54)
Voksen Undervisning (40)
Marie Storm Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathilde Bach Andreasen
Beskrivelse
25488075
ma@egaa-gym.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Let øvede (21)
Let øvede (22)
Øvede (26)
Philip Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tobias Højgaard Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold